Давайте створимо гарний простір

FeliFam kids rooms пропонує кілька варіантів послуг з дизайну інтер’єру для дитячих кімнат по всьому світу. У нас щільний графік, тому запитуйте заздалегідь будь ласка

ДИЗАЙН-ПРОЕКТ ІЗ АВТОРСЬКИМ НАГЛЯДОМ

FeliFam Kids Rooms пропонує повний комплекс послуг з дизайну інтер’єру дитячих та підліткових кімнат. Ми опрацюємо кожен аспект дизайну від початку до кінця! Ми організуємо ваш простір функціонально та безпечно, допоможемо вибрати кожен предмет (меблі, декор, освітлення, кольори фарби, шпалери тощо), дамо вам експертні рекомендації щодо продуктів, керуємо вашими покупками, допоможемо вам реалізувати дизайн 1 в 1 з проектом .
Послуга надається зі знижкою 5-20%, доступною для клієнтів на більшість продуктів.
При замовленні меблів – знижка на дизайн-проект 50%.

Докладніше

ДИЗАЙН ОНЛАЙН

Дизайн онлайн – це чудовий варіант, якщо вам потрібна допомога в проектуванні дитячої кімнати в будь-якій точці Європи, Азії, Америки або Австралії. Наш Дизайн Онлайн включає планування, розстановку меблів, реалістичні візуалізації, інтерактивний список покупок, рекомендації по установці і багато іншого. Ваш проект буде виконаний з урахуванням усіх ваших побажань, щоб створити середовище, яке найкраще стимулюватиме розвиток вашої дитини! Послуга надається зі знижкою 5-20%, доступною для клієнтів на більшість продуктів.
При замовленні меблів – знижка на дизайн-проект 50%

Докладніше

Наш графік проектів дуже швидко розписується, тому прохання зв’язатися з нами заздалегідь!

Залишити заявку